Przejdź do treści
Dołącz do nas 
Polski Związek Niewidomych
Okręg Kujawsko-Pomorski
2 czerwca 2023,
Erazma, Marianny, Marzanny
« wstecz
A+ | A- | reset   kontrast | wyłącz obrazki
PODZIĘKOWANIE DLA PRACOWNIKÓW IKEA komentarze [0]
Polski Związek Niewidomych Okręg Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy składa SERDECZNE PODZIĘKOWANIE wszystkim pracownikom sklepu IKEA w Bydgoszczy, dzięki którym grupa seniorów z niepełnosprawnością wzroku, w dn. 24.08.2022 r. została zaznajomiona z organizacją przestrzeni użytkowej przeznaczonej dla klientów, rozmieszczeniem poszczególnych działów i ważnych dla klientów punktów, rozwiązaniami dotyczącymi uzyskania pomocy, oraz szeroką ofertą usługową.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Pauliny i Pani Joanny, z którymi ustalane były szczegóły spotkania - od pierwszego kontaktu obie Panie były bardzo otwarte, przyjazne i profesjonalne. Były zainteresowane specyfiką niepełno-sprawności i potrzebami uczestników spotkania.
Pani Joanna oprowadziła grupę po wszystkich najważniejszych miejscach, zwróciła uwagę na zastosowane rozwiązania i udogodnienia, które mogą ułatwić skorzystanie z oferty IKEA, usprawnić i uprzyjemnić zakupy w sklepie.
Wszyscy pracownicy IKEA Bydgoszcz, których spotkaliśmy wykazali się życzliwością i em-patią.
Spotkanie zostało zorganizowane z uwzględnieniem zarówno potrzeb, jak i możliwości sła-bo widzących seniorów, przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Uczestnicy spotkania przekonali się, że mimo swojej niepełnosprawności samodzielnie też będą mogli korzystać z oferowanych przez IKEA usług, ponieważ pracownicy IKEA są dostępni i widoczni na każdym dziale, są zaangażowani, życzliwi i chętni do pomocy.

SERDECZNIE DZIĘKUJEJEMY
Dodał: PZN kuj-pom, dnia 02.09.2022, 11:08
[skomentuj] [wróć do newsów]


PsNews::info
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews
Polski Związek Niewidomych - Okręg Kujawsko-Pomorski © 2009 - PC-Expert